کیفیت جلو پنجره

کیفیت جلو پنجره

کیفیت بی رغیب در محصولات جلو پنجره . استفاده از بهترین مواد اولیه پلاستیکی و بکارگیری مرغوب ترین رنگ.

اصالت جلو پنجره

کنترل کیفی جلو پنجره

ما در کنترل کیفی جلو پنجره تنضمین می کنیم که مشتری فقط جنس با کیفیت دریافت خواهد کرد. محصولات ما هرگز شما را دچار دردسرهای مرجوعی نمی کند.

  • جلو پنجره با مواد پلاستیکی مرغوب

    استفاده از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت. مواد پلاستیکی تشکل دهنده جلو پنجره باید از مقاومت و کیفیت خوبی برخوردار باشد. در غیر این صورت در مراحل بسته بندی و حمل و نقل آسیب می بینند و از طرفی در مراحل نصب بر روی خودرو و استفاده از آن امکان ترک خوردگی و شکستگی وجود دارد. ما با استفاده از مواد اولیه با کیفیت سلامت محصول را برای شما و مشتریانتان تضمین می کنیم.

  • استفاده از آستر

    استفاده از آستر برای رنگ کاری جلو پنجره باعث می شود مقاومت رنگ بر روی بدنه افزایش چشمگیری داشته باشد. به شکلی که استفاده نکردن از آستر قبل از رنگ کاری باعث می شود رنگ روی جلو پنجره به واسطه عوامل زیادی آسیب ببیند. عواملی مانند ضربه ، سرما و گرما ، شستشو و بسیاری از موارد دیگر. اما استفاده از آستر در رنگ کاری جلو پنجره باعث می شود این آسیب ها به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کنند.

  • رنگ کوره ای

    اگر بعد از رنگ کاری قطعات رنگ آنها پخته شود تاثیر زیادی بر روی سلامت رنگ خواهد گذاشت به شکلی که مقاومت آن در مقابل آسیب های احتمالی بسیار بالا می رود و خیلی سخت می توان رنگ را از بدنه جدا کرد. ما تمام قطعات را پس از رنگ کاری در کوره های مشعلی و اینفرارد قرار می دهیم تا کیفیت و مقاومت رنگ آن افزایش پیدا کند.