منو

رنگ کاری اجرتی

رنگ کاری اجرتی

رنگ کاری اجرتی

تمامی کسانی که در بخش بدنه ی اتومبیل فعالیت می کنند با قطعات رنگ شده ی فابریکی آشنایی دارند. فرآیند تولید این نوع از قطعات دو مرحله ی اصلی دارد. اولین مرحله تولید خود قطعه می باشد که در قطعات فلزی با دست گاه های پرس و در قطعات پلاستیکی با دستگاه های تزریق پلاستیک انجام می شود. دومین مرحله رنگ کاری یا رنگ آمیزی قطعات تولید شده است. در این مرحله هر قطعه متناسب با شرایط رنگ پذیری خود رنگ کاری می شود.

شرکت نسیم پلاستیک آریا با برند اختصاری NPAco می تواند بخشی از ظرفیت تولید خود را به تولید کنندگانی اختصاص دهد که می خواهند قطعه ی تولیدی خود را به صورت رنگ شده به فروش برسانند. این شرکت با در اختیار داشتن دانش و تلنولوژی روز می تواند کیفیتی رقابتی را در رنگ کاری قطعات صنعتی ارائه دهد. تست رنگ روزانه و انجام آزمایشات استاندارد بر روی رنگ قطعات تضمینی بر کیفیت رنگ کاری این شرکت است.

رنگ کاری اجرتی و بسته بندی

در رنگ کاری اجرتی باید واحد بسته بندی در مجموعه ی رنگ کاری قرار داشته باشد زیرا که قطعات رنگ شده نمی توانند به صورت فله نگهداری شوند و یا نقلو انتقال و انبار داشته باشند. شرکت نسیم پلاستیک آریا در قرارداد رنگ کاری اجرتی بخشی را برای بسته بندی در نظر گرفته است. ما می توانیم در این بخش کالای شما را در بسته بندی با آرم و برند شما قرار دهیم.

 

رنگ کاری اجرتی و قیمت

در رنگ کاری اجرتی قیمت هم برای تولید کننده و هم برای عمده فروش بسیار متفاوت است. تولید کنندگان محترم می توانند خام فروشی نکنند و قطعات تولیدی خود را به صورت رنگ شده به بازار بفروشند و همینطور عمده فروشان لوازم بدنه ی خودرو می توانند بجای خرید قطعات رنگ شده قطعات خام را بخرند و به صورت قرارداد اجرتی رنگ کاری کنند. در این حالت قیمت تمام شده قطعات برای عمده فروشان بسیار کمتر خواهد شد.

 

رنگ کاری اجرتی و کیفیت رنگ

یکی از مهمترین مسائلی که در سفارش قطعه برای رنگ کاری اجرتی باید به آن توجه کرد این است که رنگ کار اجرتی از چه موادی استفاده می کند و اینکه به چه وسیله ای رنگ کاری را انجام میدهد به صورت دستی و سنتی و یا با دستگاه های اتوماتیک و از همه مهمتر از چه کوره ای برای پخت رنگ استفاده می کند. البته تکنیک و روش های فنی هر رنگ کار منحصر به فرد است و در نهایت کیفیت خروجی رنگ کاری شده تعیین کننده تمام مسائل است.

 

رنگ کاری اجرتی

رنگ کاری اجرتی و خوش نامی

رنگ کاری اجرتی کاری مداوم است که روزانه با هزاران قطعه مورد آزمایش قرار می گیرد. اگر شرکتی که کار رنگ کاری را انجام میدهد سالیان سال به خوش نامی و کیفیت معروف باشد نشان دهنده ی این موضوع است که روز هزار بار امتحان خود را به درستی پس داده است. زیرا قطعات رنگ کاری شده توسط او وارد بازار می شود و چندین بار مورد قضاوت قرار می گیرد. قضاوت عمده فروش، قضاوت مغزه دار، قضاوت صافکاری و نقاشی و در نهایت قضاوت مصرف کننده. اینها افراد متخصص در این زمینه هستند و وقتی سال ها از برندی استفاده می کنند این نشان دهنده سربلند بود آن برند در بیش از صدها هزار آزمایش است.

 

رنگ کاری اجرتی

قرارداد رنگ کاری اجرتی

قرارداد رنگ کاری اجرتی بسته به توان و ظرفیت یک مجموعه بسته می شود و آن مجموعه خود را موظف می کند تا به تعهد خود در قبال سفارش عمل کند. پس بدیهی است که این ظرفیت ممکن است در ماه های زیادی از سال پر باشد و امکان بستن قرارداد اجرتی وجود نداشته باشد. قرارداد های اجرتی به صورت سه ماهه بسته می شود تا امکان عقد قرارداد برای افراد بیشتری وجود داشته باشد.

 

قرارداد رنگ کاری اجرتی شامل چه قطعاتی می شود؟

قرارداد رنگ کاری اجرتی شامل تمام قطعاتی می شود که با رنگ مایع رنگ می شوند. یعنی رنگ های پلی ارتان و شامل قطعاتی که با رنگ پودری و سیستم الکترواستاتیک رنگ می شوند نمی شود. البته ما در حال راه اندازی خط الکترواستاتیک هستیم و به زودی سفارشات رنگ پودری نیز پذیرفته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09124273751

ratesoft

‫2 نظر

  • محمد حسین گفت:

    سلام
    چطوری میتونم سفارش کار اجرتی بدم؟!

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.