منو

درباره ما

جلو پنجره خودروهای ایرانی

به NPAco خوش آمدید

با شرکت ما بیشتر آشنا شوید

یک تولید علمی

در NPAco ما بر این باوریم که اگر تولید هر محصول به سمت یک تولید علمی برود می توانیم آینده ای روشن هم برای کسب و کار خود و هم برای کشور خود داشته باشیم

استفاده از تکنولوژی

در تولید باید دائما به سمت استفاده از تکنولوژی های برتر رفت. استفاده از تکنولوژی کیفیت محصول و کیفیت تولید را بالا می برد.

بهره گیری از ربات

ما در NPAco از ربات های پیشرفته استفاده می کنیم زیرا بر این باوریم که ربات ها دقت بسار بیشتری از انسان ها دارند. از طرفی ربات ها می توانند کیفیت را در تمامی محصولات یکسان نگه دارند.

مواد اولیه مرغوب

یکی از شاخثه های محصول با کیفیت مواد اولیه مرغوب است. ما در NPAco از مواد اولیه مرغوب استفاده می کنیم تا محصولی با کیفیت را ارائه دهیم.

رنگ حرفه ای

رنگ کاری تجربی و رنگ کاری علمی دو موضوع در کنار هم هستند که تشخیص آن بر روی محصول کار دشواری است. ما از هر دوی این عناصر کمک می گیریم.

بسته بندی مناسب

بسته بندی پایان کار تولید یک محصول است و اول راه شناخت آن. در بسیاری از محصولات بسته بندی معرف آنهاست. ما برای محصولات خود از بسته بندی مناسبی استفاده می کنیم.

خدمات ما

مدیر عامل شرکت NPAco

من در NPAco سعی کرده ام کیفیت را فدای بازار نکنم و بر این تصمیم استوارم. زیرا محصول خوب و با کیفیت مشتریان خاص خود را دارد و بازار پایداری را به خود اختصاص می دهد.

NPAco همیشه محصولات با کیفیتی را به بازار ارائه میدهد تا همیشه بازاری برای ارائه محصولات تولیدی خود داشته باشد.

محمد حسین مقیمی